informace o jízdě

Plánujete-li svatební obřad v Praze či nedalekém okolí, zvolte  starodávný sportovní kabriolet  Tatra 57 z roku 1937 a nechte se vtáhnout do idylické doby první republiky, kdy se jezdilo po levé straně vozovky a startovalo klikou a vychutnejte si zážitek z jízdy v otevřeném automobilu. Ač toto vozidlo dokáže vyvinout rychlost až 70 km/hod, pojedeme s nevěstou jen tak rychle, či spíše pomalu, aby se jí neponičil slavnostní účes. Pojede-li ženich, může si klidně vychutnat svižnější jízdu s větrem ve vlasech :-)

 

Jízda je ideální za pěkného  počasí, tedy se sluncem nad hlavou, ale protože lze důkladně naplánovat vše kromě počasí, musí se počítat i s nepřízní a deštěm. Automobil je vybaven stahovací  střechou, která Vás ochrání. Více podrobností ohledně tohoto najdete v záložce "otázky a odpovědi".

 

Ač je automobil již 75 let stár, je velice spolehlivý a dosud nás nenechal nikdy na holičkách, i když párkrát ho bylo nutné lehce postrčit, k všeobecnému veslí svatebčanů, kteří se vždy úkolu s chutí zhostili a velké radosti fotografů, kteří tento okamžik s nadšením zdokumentovali.

Automobil má na svatbu ideální barvu - krémovou, čalounění je kontrastně červené. Je určen pro 4 pasažéry.

 

Nedůvěřujete -li počasí, uvažujte o pohodlném luxusním vozidle Tatraplán z roku 1951, jenž dodá svým neobvyklým aerodynamickým zjevem Vaší slavnostní události ten správný šmrnc. Tímto automobilem se dle záznamů v technickém průkazu vozil ministr vnitra.

Má stříbrnou metalízu, určen je pro 5 pasažérů.

 

Nově do našeho vozového parku přibyl legendární vůz Škoda Felicia. Ideální jistě bude pro aktuálně populární svatby v retro stylu 60. let. Jedná se o kabriolet světle béžové barvy. Jízda tímto vozem, to je radost! 

 

Pro vtipálky a recesisty máme připraveného Fiata 500. Tímto vozem spolehlivě zaujmete a podpoříte celé svatební veselí :-)

 

Jízdu veterány je možné uskutečnit pouze v měsících dubnu - říjnu. Nasolené silnice jim bohužel nesvědčí. Automobily obvykle řídí jejich majitelé případně zkušení řidiči, kteří znají jejich vrtochy a umí si s nimi poradit. Pronájem bez řidiče není možný.