Otázky a odpovědi

Jak bude automobil vyzdoben?

Květinové dekorace kromě stuh  nezajišťujeme a nejsou tedy zahrnuty   v ceně a to zejména z toho důvodu, že každá nevěsta má své vlastní představy o výzdobě a přeje si, aby výzdoba automobilu korespondovala s její květinou či výzdobou ostatních automobilů, proto necháváme veškerou invenci na ni, je zcela v její režii. Vřele doporučujeme, aby květina na kapotu vozu byla navázána na přísavku (či přísavky) a v tomto smyslu poučili květinářku, která ji bude chystat. Potom je připevnění velmi rychlé a hlavně pevné. Stuhy máme k dispozici v bílé  barvě z organzy.

 

Co když bude nepříznivé počasí?

Bohužel, dešti větru se poručit nedá, může se stát, že bude pršet. Automobil Tatra kabriolet může jet v každém počasí, lze natáhnout střechu, ale jízda tím pochopitelně ztrácí kouzlo jízdy v kabrioletu. Natažení střechy není dílem okamžiku, nestačí zmáčknout tlačítko, jak jsme zvyklí z moderních vozů, ale musí se natáhnout ručně,  což trvá několik minut. Navíc nemá boční skla!  Fotografie vozu  s nataženou střechou můžete vidět v naší fotogalerii. Tatraplánu stejně jako Felicii déšť nevadí, natažení střechy je raz dva.

 

Vejde se nevěsta se širokými šaty?

Vůz Tatra 57 není příliš prostorný, jak už to tak u sportovních vozů bývá. Proto doporučujeme, abyste se přišli podívat a vyzkoušeli si pohodlí na vlastní kůži. U Felicie je situace mírně lepší  a Tatraplán je dostatečně prostorný a pohodlný i pro bohatou róbu.

 

Kdy si mám rezervovat termín a jak je to s placením?

Čím dříve, tím lépe. Zejména letní sobotní termíny bývají rychle obsazené. Pro závaznou rezervaci termínu vybíráme zálohu ve výši 1000,- až 1500,- Kč, po zaplacení zálohy budou všichni další případní zájemci o daný termín  odmítáni. Doplatek stačí v den svatby v hotovosti k rukám řidiče a to nejpozději při přistavení vozu na určené místo. Pro představu nahlédněte do záložky "Ceny".

 

Doporučujeme, aby si každý zjistil předem možnost parkování v místě obřadu. Z našich zkušeností víme, že ne všude nechají svatební auto vjet, někde je třeba domluvit si souhlas s vjezdem u provozovatele objektu.